Speciální akce
+420 581 833 111

Ubytování

Hotel LH Hotel JANA**** Wellness & Congress nabízí ubytování v prostorných komfortně zařízených pokojích různých kategoriích.

Rezervovat ubytování

Eventy

LH Hotel Jana **** Congress & Wellness je ideálním místem pro pořádání kongresů, firemních akcí, seminářů, školení, módních přehlídek, svateb, banketů ...

EVENTY

Wellness & Sport

Relaxujte ve whirlpoolu, finské sauně nebo aroma bio sauně či si dopřejte příjemnou masáž v rámci našeho wellness centra, nebo si zahrajte tenis na přilehlých kurtech  ...

Wellness a maSáže

Restaurace

Ochutnejte gastronomické speciality od šéfkuchaře  v naší restauraci  Fontána, salonku Biedermayer či zimní zahradě, které pro Vás otevřeme i mimo provozní dobu... Restaurace

Datum příjezdu*
Datum odjezdu*
Promo kód

Wellness v LH Hotel JANA **** Congress & Wellness 

DOPŘEJTE SI ODPOČINEK TĚLA, DUŠE I MYSLI

Wellness centrum LH Hotelu Jana ****  Congress & Wellness je otevřeno jak pro hotelové, tak i pro neubytované hosty.  Nabízí  3 druhy saun (finská, bio a senná sauna) 2 parní lázně (aroma a solná pára), whirlpool,  Kneippovy lázně,  sluneční louku, ledovou studnu, tropické sprchy, vodní jeskyni, relaxační část a masáže

Nabízíme možnost privátního pronájmu celého wellness centra či jeho části a zároveň možnost zakoupení dárkových poukazů.


 PROVOZNÍ DOBA WELLNESS OD 1.6.2023:

Pondělí: ZAVŘENO /sanitární den/

Úterý - pátek 16:00 - 22:00 hod.

Sobota: 14:00 - 22:00 hod.

Neděle: 16:00 - 22:00 hod.

 

Prosíme neubytované hosty, aby si vždy před návštěvou wellness centra provedli rezervaci telefonicky na recepci hotelu.

Pro bližší informace ohledně wellness prosím kontaktujte recepci.


Recepce:  +420 581 833 111+420 602 561 550,  email: hotel@hotel-jana.cz

 

Whirlpool

Potřebujete dobít energii? Masážní koupel ve whirlpoolu uvolňuje svalové napětí. Dopřejte si relax v našem whirlpoolu a nechte tak odplavat všechen každodenní stres. 

» více

­

Finská sauna

Zahřejte své tělo v naší finské sauně.  Při pravidelném saunování bude Vaše tělo odolnější proti nachlazení, migréně a třeba i špatné náladě.

» více

­

Senná sauna

Strávili jste celý den sportovní nebo jinou aktivitou, nebo jen rádi relaxujete? Dopřejte svému tělu i mysli pořádný odpočinek v naší senné bio sauně.

» více

­

Aroma bio sauna

Aroma bio sauna pracuje s kladným vlivem čichových vjemů na psychiku člověka. Vdechované aroma působí blahodárně na dýchací cesty a pokožku celého těla.

» více

­

Aroma pára

Aroma pára je skvělé místo, kde po celém dni můžete zrelaxovat. Mezi příznivé vlivy patří uvolnění dýchacích cest, podpoření metabolismu a také podpora redukce váhy.

» více

­

Solná pára

 Solná pára je kompromisem mezi solnou jeskyní a klasickou párou. Napomáhá k lepšímu prohřátí celého organismu a je vhodná na kloubní a revmatické potíže.

» více

­

Kneippův chodník

Kneippův chodník je vodoléčebná procedura, jejíž hlavním účinkem je zplepšení prokrvení nohou a zlepšení celkového metabolismu a krevního oběhu.

» více

­

Masáže

Svěřte se do péče našich profesionálních masérů a dopřejte Vašemu tělu masáže s lávovými kameny, klasické masáže, proti-migrénové masáže a baňkování.

» více

­

Bowling

Po příjemném stráveném dni si přijďte užít zábavu na bowlingu, u kulečníku či šipek. Můžete tak zpestřit svůj večer s přáteli.

» více

­

Venkovní bazén

Novinkou léta 2019 je nový venkovní bazén 13 x 6,5 x 1,2 m s vodními atrakcemi. Osvěžte se u nás v parném létu.

» více

Biliard, šipky

Po příjemném stráveném dni si přijďte užít zábavu na bowlingu, u kulečníku či šipek. Můžete tak zpestřit svůj večer s přáteli.

» více

­

Tenis, hřiště, cyklistika

Dopřejte svému tělu aktivní odpočinek. Tenisový areál, multifunkční hřiště a cyklostezska Bečva se nachází za hotelem.

» více

FOTOGALERIE

    MATERIÁLY KE STAŽENÍ