Speciální akce
+420 581 833 111

Ubytování

Hotel LH Hotel JANA**** Wellness & Congress nabízí ubytování v prostorných komfortně zařízených pokojích různých kategoriích.

Rezervovat ubytování

Eventy

LH Hotel Jana **** Congress & Wellness je ideálním místem pro pořádání kongresů, firemních akcí, seminářů, školení, módních přehlídek, svateb, banketů ...

EVENTY

Wellness & Sport

Relaxujte ve whirlpoolu, finské sauně nebo aroma bio sauně či si dopřejte příjemnou masáž v rámci našeho wellness centra, nebo si zahrajte tenis na přilehlých kurtech  ...

Wellness a maSáže

Restaurace

Ochutnejte gastronomické speciality od šéfkuchaře  v naší restauraci  Fontána, salonku Biedermayer či zimní zahradě, které pro Vás otevřeme i mimo provozní dobu... Restaurace

Datum příjezdu*
Datum odjezdu*
Promo kód

Tenis, hřiště, cyklistika

Tenis & hřiště

Zpříjemněte si čas v LH Hotel Jana ****  Congress & Wellness  aktivním odpočinkem. V těsné blízkosti hotelu se nachází tenisový areál s pevnou tenisovou halou, která disponuje 3 betonovými kurty, přetlakovou halou s 2 antukovými kurty,  dále venkovním areálem  s 27 antukovými kurty, betonovým kurtem, multifuknčním hřištěm a venkovním beachvolejbalovým hřištěm.

Rezervace přetlakové haly a venkovních dvorců: + 420 723 324 141

Rezervace pevné tenisové haly a beachvolejbalového hřiště: +420 602 385 466

 

Cyklostezka Bečva

Přerovskou dominantou aktivního odpočinku je cyklostezka Bečva, která zpříjemní milovníkům cyklistiky zážitek v LH Hotel Jana **** Congress & Wellness.

Od pramenů Rožnovské a Vsetínské Bečvy až po soutok s Moravou máte na 160 km možnost poznávat pamětihodnosti, přírodní krásy, lidové tradice i místní speciality Valašska, Moravské brány a Hané.

Bezpečné a komfortní stezky sledující tok Bečvy, jsou jako stvořené pro cyklisty a in-line bruslaře každého věku, ale využít je mohou i vozíčkáři, turisté a běžkaři.

Nabízíme Vám možnost úschovy kol v hotelu.