Speciální akce
+420 581 833 111

Ubytování

Hotel LH Hotel JANA**** Wellness & Congress nabízí ubytování v prostorných komfortně zařízených pokojích různých kategoriích.

Rezervovat ubytování

Eventy

LH Hotel Jana **** Congress & Wellness je ideálním místem pro pořádání kongresů, firemních akcí, seminářů, školení, módních přehlídek, svateb, banketů ...

EVENTY

Wellness & Sport

Relaxujte ve whirlpoolu, finské sauně nebo aroma bio sauně či si dopřejte příjemnou masáž v rámci našeho wellness centra, nebo si zahrajte tenis na přilehlých kurtech  ...

Wellness a maSáže

Restaurace

Ochutnejte gastronomické speciality od šéfkuchaře  v naší restauraci  Fontána, salonku Biedermayer či zimní zahradě, které pro Vás otevřeme i mimo provozní dobu... Restaurace

Datum příjezdu*
Datum odjezdu*
Promo kód

Kneippův chodník

Kneippův chodník funguje na principu střídání teplé a studené vody. Při této proceduře přecházíte z nádržky s teplou vodou do nádržky studené, přičemž tento proces budete několikrát opakovat. Na dně nádržek jsou oblázky, které slouží k promasírování chodidel a zlepšení krevního oběhu nohou. Hlavním účinkem je zlepšení prokrvení nohou a zlepšení celkového metabolismu a krevního oběhu. Oblázky na dně potůčku masírují chodidla, střídavé koupele zlepšují prokrvení ve všech oblastech těla.

Doporučený postup:

V nádržce s teplou vodou nejprve pochodíte asi jednu minutu, a poté překročíte do nádržky se studenou vodou, kde se musíte vydržet procházet pouze patnáct vteřin.

Po několikátém opakování se dostaví svěží pocit a hřejivé teplo zaplaví nejen vaše nohy, ale celé tělo. Důležité je, aby procedura byla ukončena pobytem ve studené vodě.

Terapie pomáhá při bolestech hlavy a syndromu studených nohou, pozitivně ovlivňuje krevní oběh a prokrvení končetin, vede k otužování.

 

Pro dotvoření pohody a relaxace je k dispozici relaxační místnost vybavená lehátky. Příjemnou atmosféru v rámci relaxační místnosti dokresluje intimní osvětlení a relaxační hudba.