Speciální akce
+420 581 833 111

Ubytování

Hotel LH Hotel JANA**** Wellness & Congress nabízí ubytování v prostorných komfortně zařízených pokojích různých kategoriích.

Rezervovat ubytování

Eventy

LH Hotel Jana **** Congress & Wellness je ideálním místem pro pořádání kongresů, firemních akcí, seminářů, školení, módních přehlídek, svateb, banketů ...

EVENTY

Wellness & Sport

Relaxujte ve whirlpoolu, finské sauně nebo aroma bio sauně či si dopřejte příjemnou masáž v rámci našeho wellness centra, nebo si zahrajte tenis na přilehlých kurtech  ...

Wellness a maSáže

Restaurace

Ochutnejte gastronomické speciality od šéfkuchaře  v naší restauraci  Fontána, salonku Biedermayer či zimní zahradě, které pro Vás otevřeme i mimo provozní dobu... Restaurace

Datum příjezdu*
Datum odjezdu*
Promo kód

Všeobecné obchodní podmínky

 

Garance vrácení peněz!

Obáváte se případných vládních restrikcí/omezení cestování z důvodu COVID 19 v průběhu léta 2021, ale již nyní si chcete zajistit preferovaný termín Vaší dovolené v našem hotelu? Nehodláte v současné době platit 100% zálohovou platbu za pobyt?

 S námi NEMUSÍTE

V případě Vašeho zájmu můžete nyní zaplatit pouze zálohu ve výši 1 500 Kč, anebo částku za celý pobyt a my Vám garantujeme okamžité vrácení zálohy / ceny pobytu, v případě, že pobyt nebude být moci uskutečněn z důvodu COVID 19.

 

 I. Úhrada zálohy

Při rezervaci pobytu na našich webových stránkách či přes recepci hotelu zaplatíte pouze ZÁLOHU 1 500 Kč * (jednotná výše zálohy za rezervaci jakéhokoliv jednoho balíčku letního pobytu na 1 až 7 nocí)  a my Vám zarezervujeme Vámi vybraný termín pobytu.

Zbývající část za pobyt doplatíte při příjezdu na recepci hotově či kreditní kartou. V případě, že budete chtít doplatek za pobyt platit převodem z bankovního účtu, kontaktujte v dostatečném předstihu recepci hotelu a budou Vám sděleny pokyny k platbě. Pobyt v tomto případě požadujeme uhradit nejpozději 3 dny před realizací pobytu, aby v den nástupu na pobyt byla již částka za pobyt plně připsána na našem účtu.

 Na změnu termínu/storno pobytu se vztahují podmínky uvedené v bodě IV. a V.

* při rezervaci dvou či více balíčků/pokojů se zálohy násobí

 

II. Úhrada celkové ceny pobytu

V případě Vašeho zájmu, můžete uhradit celkovou cenu pobytu (100% zálohovou platbu) již při objednání, a tím získáte možnost bezplatné změny termínu i 24 hod. před nástupem na pobyt.

Při objednávce přes naše webové stránky do políčka „speciální požadavky“ prosím uveďte, že hodláte uhradit celkovou cenu pobytu, v případě objednání přes recepci hotelu prosím informujte pracovníka recepce, že požadujete vystavit zálohovou fakturu na celkovou cenu pobytu.

Pokud neuvedete žádnou poznámku, bude automaticky vystavena zálohová faktura na 1 500 Kč a pobyt plně uhradíte hotově anebo kartou až na recepci při příjezdu.  Na změnu termínu/storno pobytu se vztahují podmínky uvedené v bodě IV. a V.

 

III. Úhrada pobytu přes FKSP

Při úhradě pobytu přes zaměstnavatele z prostředků FKSP (Fond kulturních a sociálních potřeb) je zapotřebí uhradit zálohu na pobyt ve 100% výši ceny pobytu. U tohoto způsobu koupě balíčku prosím kontaktujte recepci hotelu hotel@hotel-jana.cz a bude Vám vystavěna zálohová faktura.

Na změnu termínu/storno pobytu se vztahují podmínky uvedené v bodě IV. a V.

 

IV. Změna termínu pobytu

TERMÍN Vašeho objednaného pobytu si můžete z jakéhokoliv důvodu BEZPLATNĚ ZMĚNIT, a to:

  • nejméně 7 dnů před nástupem na pobyt (v případě, že jste hradili pouze zálohu ve výši 1 500 Kč)
  • nejméně 24 hodin před nástupem na pobyt (v případě, že jste při objednání uhradili pobyt v plné výši)

na jiný termín v období 365 dnů od data prvotní objednávky pobytu, se stejnými službami ** uvedenými v rámci zakoupeného balíčku.

Termín pobytu může být měněn opakovaně, s podmínkou změny minimálně 7 dnů před nástupem na pobyt. Lhůta 365 dnů se vždy počítá od data prvotní objednávky.

U změny termínu z důvodu COVIDU/Karantény dle bodu V. b), bude umožněno vrácení zálohy/ceny pobytu jen při první změně termínu. Při případných oprávněných (7 dnů předem, či z důvodu onemocnění COVID/Karantény) následných změnách termínu ze strany zákazníka bude umožněn posun termínu pobytu, bez možnosti vrácení zaplacené zálohy / ceny pobytu.

 

Změna termínu z jakéhokoli důvodu, u zákazníků mající uhrazenou zálohu na pobyt ve výši 1500 Kč, učiněná měně něž 7 dnů před konáním pobytu podléhá storno podmínkám viz. bod V. d).

 

** V případě, že v rámci nově vybraného termínu, již nebude možno z objektivních důvodů poskytnout některé z uvedených služeb zahrnutých v rámci ceny balíčku,(např. vstup do letního/venkovního bazénu, vyjednané slevy od obchodních partnerů – které jsou platné jen pro určené období atd.), tyto nevyužité / neposkytnuté služby nebudou ze strany hotelu nijak kompenzovány.

 

V. STORNO Podmínky vrácení/uplatnění zálohy:

 a)      V případě, že hotel bude zavřený v termínu Vašeho pobytu z důvodu vládních omezení, přesuneme Vám rezervaci na jiný termín za stejných podmínek, nebo Vám vrátíme zaplacenou zálohu (celou cenu pobytu v případě úhrady celého pobytu již při objednání) v plné výši, a to do 7 pracovních dnů od data, kdy se měl pobyt konat.

b)     V případě, že ve Vámi vybraném termínu onemocníte nemocí COVID 19 či budete hygienickou službou posláni do karantény (a to i méně než 7 dnů před nástupem na pobyt – 7 dnů před nástupem na pobyt máte právo termín změnit z jakéhokoli důvodu, či 24 hod. před pobytem pokud jste pobyt uhradili v plné výši), přesuneme Vám rezervaci na jiný termín za stejných podmínek (služeb hotelu obsažených v rámci balíčku), nebo Vám vrátíme zaplacenou zálohu v plné výši, a to do 7 pracovních dnů od data doložení požadovaného potvrzení.

Při žádosti o změnu termínu či vrácení zaplacené zálohy z důvodu COVID 19 či nařízené karantény doložíte uvedené potvrzením od hygienické stanice o uvalení karantény, či potvrzením o pozitivním PCR testu znějící na Vaše jméno. Uvedené se vztahuje na jakoukoliv osobu, která se měla účastnit objednaného pobytu v daném termínu, a to v případě, že jméno této osoby je uvedeno již při rezervaci pobytu. (např. onemocní-li nemocí COVID 19 / je dána do karantény osoba, tak je možné pobyt kdykoliv přesunout/stornovat za uvedených podmínek, za předpokladu, že při rezervaci pobytu uvedete jméno osoby (při rezervaci přes naše webové stránky uvádějte jména osob do kolonky „Speciální požadavky“, při rezervaci přes recepci hotelu – do emailu), které se měla pobytu zúčastnit. Pro doložení „oprávněnosti“ storna, nám zašlete potvrzení od hygieny o nařízené karanténě/pozitivním PCR testu na jméno dané osoby). Doporučujeme uvádět při rezervaci jména všech osob včetně případných dětí, které se mají pobytu zúčastnit, aby mohly být aplikovány výše uvedené storno podmínky.

c)     V případech, kdy host nejpozději v den konání pobytu do 12:00 písemně neoznámí recepci hotelu hotel@hotel-jana.cz , že pobyt ruší z důvodu COVID 19 či karantény a do následně do 3 dnů nedodá požadované dokumenty (potvrzení od hygieny či potvrzení o pozitivním PCR testu), zaplacená záloha/plná cena pobytu, plně propadá a je považována za STORNO poplatek

d)   V případech, kdy zákazník uhradil 1 500 Kč zálohu na pobyt, a bude chtít změnit termín pobytu z jiného důvodu, než jsou důvody uvedené v bodě a) a b) méně něž 7 dnů před zarezervovaným termínem pobytu, nejpozději však 24 hod. před konáním pobytu, bude mu účtován STORNO poplatek ve výši 70 % uhrazené zálohy v případě rezervace nového termínu a 100% STORNO poplatek v případě, zrušení pobytu bez nové rezervace termínu. V případě, zrušení rezervace méně než 24 hod. před nástupem na pobyt, z jiného důvodu, než jsou důvody uvedené v bodě a) a b) bude zákazníkovi účtován 100% STORNO poplatek ve výši uhrazené zálohy/ceny pobytu.

e)    V případech, kdy zákazník uhradil 1 500 Kč zálohu na pobyt, minimálně 7 dnů před konáním pobytu ZDARMA nezměnil termín pobytu na jiný termín dle podmínek bodu IV.  a první den konání pobytu se do 16:00 nedostaví k ubytování (případně recepci neinformuje o pozdním příjezdu), zaplacená záloha mu plně propadá a je považována za STORNO poplatek. Rezervovaný pokoj je obratem uvolněn do prodeje dalším potenciální zákazníkům

f)     V případech, kdy zákazník uhradil celý pobyt a minimálně 24 hodin před nástupem na pobyt ZDARMA nezmění termín pobytu na jiný termín dle podmínek bodu IV.  a první den konání pobytu se do 16:00 nedostaví k ubytování (případně recepci neinformujte o pozdním příjezdu), zaplacená 100% záloha mu plně propadá a je považována za STORNO poplatek. Rezervovaný pokoj/pokoje je obratem uvolněn do prodeje dalším potenciální zákazníkům

 

VI. Obecné informace a podmínky
  • Žádáme hosty, kteří delší čas vědí, že nebudou moci nastoupit na rezervovaný termín, aby nám tak oznámili hotel@hotel-jana.cz resp. rezervovali si nový termín pobytu co nejdříve.  Tím uvolní původní rezervovaný termín pro ostatní hosty a zároveň se podaří nalézt nový termín, který jim bude vyhovovat.
  •  V případě změny termínu ze strany hosta minimálně 7 dnů před realizací pobytu (v případě zaplacení zálohy) či 24 hod. před realizací pobytu (v případě zaplacení celého pobytu), host v rámci nového termínu musí rezervovat minimálně balíček na stejný počet nocí jako zněla původní rezervace. V případě, že v rámci nového termínu rezervujte balíček na menší počet nocí, než byla původní rezervace, zaplacená záloha v plné výši propadá. V případě, že host v novém termínu rezervuje vyšší počet nocí, zaplacená zálohu bude plně započtena vůči ceně vybraného balíčku.

 

Uvedené všeobecné obchodní podmínky se vztahují na nákup „letních balíčků“: Na skok do Tábora - pobyt 1 noc, Letní Relax v Táboře – pobyt 2 noci, Dovolená v Táboře – pobyt 4+1 zdarma, Relax na Hluboké - pobyt 2 noci, Dovolená na Hluboké - pobyt 4+1 zdarma, Léto v Jižních Čechách - 7 nocí,  Designový zážitek v historickém srdci Prahy v LH Vintage Hotel Sax Pargue na 2 či 3 noci, Ideální "nejen" letní dovolená  - 1 noc v LH Hotelu Jana, Ideální "nejen" letní  dovolená  - 2 noci v LH Hotelu Jana , Ideální "nejen" letní dovolená -  4 + 1 noc zdarma, Ideální "nejen" letní dovolená - 6 + 1 noc zdarma.

 

V Praze dne 12.4.2021

 

LH Hotels & Resorts s.r.o., Hotel Jana a.s.